Miód z bergamotki czyli KONESER MIODU!Pamiętacie jeszcze czasy, w których oferta sklepów spożywczych ograniczała się wyłącznie do podstawowej wersji wszystkich produktów. Było mleko, masło, ocet, kawa, herbata ... tradycyjne, bez wersji ekologicznej, wegańskiej i funkcjonalnej. A wszystko to z glutenem, laktozą, ociekające cukrem i tłuszczem zwierzęcym. Zakupy były proste i zajmowały dosłownie chwilę. 

Obecnie człowiek zawiesza się na minimum 15 minut przy wyborze makaronu, nie mogąc zdecydować czy pszeniczny, czy ryżowy, z jajkami czy bez, a może z bio groszku z dodatkiem płaskurki albo bezglutenowy ze szpinakiem w wersji trikolor.  

Osobiście mam wrażenie, że dzisiaj chcąc kupić cokolwiek, musimy mieć doktorat z danej dziedziny albo polegać na wiedzy sprzedawców. O ile Ci z supermarketów wiedzą często mniej od nas, tak właściciele sklepów specjalistycznych znajomością swoich produktów potrafią wręcz zaczarować kupującego.

Tak właśnie poznałam panią Małgorzatę właścicielkę sklepu KONESER MIODU.FASCYNUJĄCY ŚWIAT


Jej historia pokrywa się z tymi, które opowiadały mi wcześniejsze rozmówczynie. Kasia z REVEAL HANDMADE STORIES czy dziewczyny END OF THE DAY FASHION. Praca dla kogoś, wieczne "deadline'y" oraz realizowanie wizji biznesu, relacji i oferty, które nie do końca są spójne z naszym wyobrażeniem o prowadzeniu biznesu. Do tego wszystkiego dochodzi rosnąca chęć samorealizacji i spełnienia jako przedsiębiorca. Odkrywanie potrzeb na rynku konsumenckim oraz niepohamowana ochota zarażania naszą pasją klientów. 

Pani Małgorzata odnalazła swoją niszę w miodach, które do swojego sklepu sprowadza z całego świata. Aby miody znalazły się w jej ofercie, przechodzą staranną selekcję pod względem pochodzenia, jakości oraz nietypowych walorów smakowych. 
Tylko u niej możecie znaleźć takie frykasy jak miód z kwiatów bawełny, bożodrzewu, siekiernicy czy mój ulubiony z kwiatów bergamotki. Miłośnikom miodów kremowanych z dodatkami, Koneser Miodu proponuje pozycję z Litwy, Grecji oraz Wielkiej Brytanii. 

W wyborze ogranicza nas tylko wyobraźnia. Choć szczerze wątpię, czy ktoś z Was miał świadomość istnienia miodu z kwiatów ostu, czy ogórecznika, dlatego nawet ciężko sobie takie cuda samemu zwizualizować.

MIODY BEZ GRANIC


Sklep pani Małgorzaty powstał z pasji i również do takich osób jest kierowany. Klienci Konesera Miodu, to osoby kochające podróże, odkrywanie nowych miejsc i smaków oraz te dbające o zdrowy tryp życia. Bo nie możemy zapominać, że miód oprócz swoich mnogich walorów smakowych, posiada również liczne właściwości prozdrowotne.
Szczególną uwagę w tej kategorii trzeba zwrócić uwagę na pozycję pochodzącą z Antypodów o nazwie MANUKA, czyli miód z drzewa herbacianego. Od lat jest on cenionym specyfikiem na całym świecie,  o silnych właściwościach antybakteryjnych oraz wspomagających odporność.

Więcej o dobroczynnych właściwościach miodu z Nowej Zelandii przeczytacie tutaj.

ROZWÓJ I POSZERZANIE OFERTY


Wbrew pandemii Pani Małgorzata stawia na rozwój i ciągłe poszerzenie oferty sklepu o coraz to kolejne zaskakujące pozycje miodowe. W planach jest również stworzenie panelu b2b dla odbiorców hurtowych, gdyż miody, które importuje, cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród osób, które są koneserami miodu, ale również jako pomysł na nietuzinkowy prezent dla bliskiej osoby bądź jako upominek od firmy.


Pani Małgorzacie życzę powodzenia, a Was zapraszam do jej krainy miodem płynącej.

Komentarze

Copyright © Fancy Life Lover